Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 6 komentarzy

Raport dot. homoseksualizmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

dane dotyczące wpływu homoseksualizmu na wychowanie dzieci

Dane z Uniwersytetu Teksańskiego (prof. Mark Regnerus):


opis próby i ogólnych wniosków: grupa 3000 dorosłych Amerykanów w wieku 18 do 39 lat; analiza wpływu rodzaju rodziny (homo- i heteroseklualnej) na wychowanie dzieci; 40 kategorii zachowań emocjonalnych i społecznych. RAPORT JEST PORAŻAJĄCY: u osób wychowanych przez gejów uczony stwierdził 24 rodzaje negatywnych skutków wychowania. Dorosłe dzieci pochodzące z "rodzin tęczowych": częściej myślą o popełnieniu samobójstwa, mają problemy z prawem, chętniej sięgają po narkotyki, napotykają problemy z budowaniem trwałych związków, nie radzą sobie z dochowaniem wierności swoim partnerom i częściej korzystają z pomocy psychoterapeutów. Wśród wychowanków par homoseksualnych jest ponad 3 razy więcej bezrobotnych i prawie 4 razy więcej z nich korzysta z pomocy społecznej niż w przypadku rodzin hetero-.

 

Statystyki dot. przedwczesnej inicjacji seksualnej i molestowania:
- 31% dzieci lesbijek i 25% dzieci gejów zostało zmuszonych do seksu wbrew ich woli; w przypadku rodzin hetero- jest to 8%
 - 23% dzieci lesbijek i 6% dzieci gejów było "dotykanych seksualnie" przez rodzica lub jego partnera; w przypadku rodzin hetero- jest to 2%
 - 20% dzieci lesbijek i 25% dzieci gejów nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową


 
Statystyki dot. dojrzałości emocjonalnej i psychicznej dorosłych wychowanych przez pary homo-:
 - 40% dzieci lesbijek i 25% dzieci gejów miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego zamieszkiwania ze stałym partnerem; wśród rodzin hetero- jest to 13%
 - 61% dzieci lesbijek i 71% dzieci gejów okreslało się jako "całkowicie heteroseksualnych"; w przypadku rodzin hetero- jest to 90%
 


Pozatym:
 - dzieci wychowane przez homoseksualistów doświadczają boleśnie problemów takich jak niska samoocena, skłonność do nałogów (zwłaszcza narkomanii), określenie własnej tożsamości płciowej, podatność na choroby psychiczne, skłonność do podejmowania przygodnych kontaktów seksualnych, podatność na infekcje przenoszone drogą płciową
 - tylko ZALEDWIE 1,7% HOMOSEKSUALISTÓW OGRANICZA SWOJE KONTAKTY INTYMNE DO JEDNEJ OSOBY. WIELU Z NICH PRZYZNAJE SIĘ DO KILKUDZIESIĘCIU, A NAWET I KILKUSET PARTNERÓW SEKSUALNYCH W CIĄGU DOTYCHCZASOWEGO ŻYCIA - w "tęczowym domu" dochodzić może do niezdrowych dla rozwoju dziecka "przetasowań partnerskich" CO W ZNACZNYM STOPNIU ODBIJA SIĘ NA POCZUCIU BEZPIECZEŃSTWA EMOCJONALNEGO DZIECKA !!!

 

90% lesbijek i 75-85% gejów było w dzieciństwie molestowanych seksualnie - wobec takich doświadczeń POWINNI OTRZYMA Ć FACHOWĄ POMOC W POSTACI TERAPII LECZĄCYCH ICH Z HOMOSEKSUALIZMU A NIE PRZYZWOLENIE SPOŁECZEŃSTWA I PRAWA (NA RÓWNI Z HETEROSEKSUALISTAMI) DAJĄCE UJŚCIE ICH FRUSTRACJOM I NARCYZMOWI WYNIKAJĄCYMI Z NIEDOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ I NIEPOPRAWNEJ KONSTRUKCJI OSOBOWOŚCI !!!

TAKIM LUDZIOM ABSOLUTNIE NIE POWINNO ZALECAĆ SIĘ ŁĄCZENIA W PARY HOMOSEKLUALNE I ADOPTOWANIA DZIECI, PONIEWAŻ TO IM NIE POMAGA A DODATKOWO UTRZYMUJE W PRZEKONANIU, ŻE ICH DECYZJE I DZIAŁANIA SĄ NIE DOŚĆ ŻE NORMALNE TO W DODATKU NOWOCZESNE I REWOLUCYJNE!!!


 
"Zdaniem psychologów typowa lesbijka jest zwykle egocentryczką skupioną na własnych doznaniach, często manipuluje otoczeniem i traktuje je instrumentalnie. Nie potrafi sobie przy tym radzić z sytuacjami kryzysowymi ani podziałem ról wychowawczych. Niedojrzałość dotyczy również gejów. Amerykański psychiatra dr. Edmund Bergler, który przez lata zajmował się leczeniem homoseksualistów, wyliczył kilka fundamentalnych cech ich zachowań:
 - aby znaleźć usprawiedliwienie dla swoich odmiennych od większości działań, SAMI PROWOKUJĄ ATAKI PRZECIW SOBIE, BY ZARAZ POTEM UZNAĆ JE ZA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ, Z KTÓRĄ MUSZĄ SIĘ BOLEŚNIE ZMAGAĆ
 - manifestują frywolność swoich życiowych postaw, próbując przysłonić depresję i poczucie winy

- ich skrajny narcyzm wyraża się często w wyniosłości i pogardzie dla reszty świata

- geje odmawiają przyjętych norm seksualnych, zakładając, że w zamian za ich "cierpienia" przysługuje im prawo do "taryfy ulgowej" w kwestiach moralności

- homoseksualiści są nie tylko niewiarygodni, ale mają także mniej lub bardziej psychopatyczną osobowość

 

Jeden z czołowych amerykańskich psychoanalityków, autor jednych z największych i najbardziej dogłębnych na świecie badań nad gejami określa ich jako: "przepełnionych gniewem i goryczą ludzi o niskim poczuciu odpowiedzialności".

 

W TEJ CHWILI W POLSCE TOCZY SIĘ BATALIA O LEGALIZACJĘ ZWIĄZKÓW HOMOSEKSUALNYCH. WKRÓTCE TOCZYĆ SIĘ BĘDZIE ONA TAKŻE O PRAWO DO ADOPCJI I WYCHOWYWANIA DZIECI PRZEZ TAKICH LUDZI. NIE POZWÓLMY NA TO BY HOMOSEKSUALIŚCI MIELI PRAWA WIĘKSZE OD WIELODZIETNYCH I HETEROSEKSUALNYCH RODZIN Z TRADYCJAMI, KTÓRE POZYTYWNIE WPŁYWAJĄ NA ROZWÓJ SPOŁECZNY I GOSPODARCZY KRAJU.

RÓWNIE DOBRZE, JAK HOMOSEKSUALIŚCI, O SWOJE PRAWA MOGLIBY WALCZYĆ SCHIZOFREMICY PARANOIDALNI, LUDZIE Z ZABURZENIAMI DWUBIEGUNOWYMI, PEDOFILE CZY LUDZIE AGRESYWNI ZE SKŁONNOŚCIAMI MORDERCZYMI - NIE MOŻNA WMAWIAĆ, ŻE TO CO WYKRACZA POZA NORMĘ - JEST "INNEGO RODZAJU NORMĄ", ALBO PO PROSTU JEST NORMALNE.

 

raport przyjęty.

KOMENTARZE

 • Zgroza! Obrzydliwość!
  Nie wolno mam przejść obojętnie wobec zbrodni, którą szykują dzieciom nasi politycy. Krzywdzą również nas, dorosłych, których zmuszają do milczenia, na razie, a za chwilę będą karać za brak akceptacji i w końcu zachwytu nad wynaturzeniami, zboczeniami i przestępstwami. Myślę, że statystyki przedwczesnej inicjacji seksualnej i molestowania są mocno zaniżone. Społeczeństwo francuskie budzi się, ale czy to cokolwiek zmieni? Zboczeńcy na górze, sprzedajni pilitycy i zwykłe szumowiny wprowadzą to co chcą wprowadzić, bo wiedzą, że ludzie nie pójdą na barykady, nie będą przelewać krwi, bo mają za dobrze. A przecież trzeba przeciwstawić się zbrodni stanowczo! Może strajk generalny do ustąpienia wszystkich bandytów?
 • Chorych powinno się leczyć!
  Od dawna nie tylko ja ale i cała moja rodzina uważała, że ludzi chorych należy leczyć a nie tworzyć i legalizować jakieś związki zaliczając ich do ludzi normalnych li tylko trochę odmiennych na tych samych prawach.
  Według mnie opisałaś problem społeczny w doskonały i czytelny sposób i jeśli ktoś nie jest w stanie tego zaakceptować to najzwyczajniej w świecie, sam jest nie zupełnie zdrowy lub dorosły psychicznie i emocjonalnie.
  SCHIZOFREMICY PARANOIDALNI, LUDZIE Z ZABURZENIAMI DWUBIEGUNOWYMI, PEDOFILE CZY LUDZIE AGRESYWNI ZE SKŁONNOŚCIAMI MORDERCZYMI - NIE MOŻNA WMAWIAĆ, ŻE TO CO WYKRACZA POZA NORMĘ- JEST "INNEGO RODZAJU NORMĄ", ALBO PO PROSTU JEST NORMALNE.
  Te słowa sam powtarzałem niejednokrotnie więc dziękuję ci za ten artykuł.
  Pozdrawiam
 • @night rat 21:12:51
  Cale szczęście że Sejm wykopał wszystkie projekty partii , dotyczących
  związków partnerskich. Czyżby się obudzili z letargu?
 • @t-rex 20:34:27
  "Jeśli już ktoś "skrzywił" ich rozwój erotyczny w kierunku niewłaściwym z punktu widzenia tradycjonalisty, to - moim zdaniem - nie ma co na siłę tego prostować, tylko pozwolić im na takie szczęście, jakie sami wybiorą."

  oni sami nie wiedzą lub błądzą zazwyczaj w wyborze. z całym szacunkiem - to tak jak pozwolić alkoholikowi, narkomanowi czy nimfomanowi na "takie szczęscie, jakie sam wybierze". jestem nadzwyczaj liberalną osobą (może nawet zbyt tolerancyjną i otwartą według niektórych), ale nie na tyle nieodpowiedzialną by pozwalać czyimiś wykroczeniami poza normę naruszać kogoś wolność i standardy normalnego i moralnego życia.
 • @t-rex 20:34:27
  oczywiście zgadzam się z tym, że najprawdziwszym i pierwszoplanowym problemem jest tu sam fakt molestowania seksualnego w dziecistwie późniejszych homoseksualistów. to ich cierpienie i pragnienie dostosowania do reszty społeczestwa jest tu ważniejsze od jakichś "niesnacków" i "zgrzytań zębami" wszelkiej maści moralizatorów :) dlatego powinniśmy im pomóc, a nie poklepywać w aprobacie dla ich dziwactw i urojeń - bo tak to powinno się nazywać po imieniu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY