Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 6 komentarzy

Moje komentarze

 • @t-rex 20:34:27
  oczywiście zgadzam się z tym, że najprawdziwszym i pierwszoplanowym problemem jest tu sam fakt molestowania seksualnego w dziecistwie późniejszych homoseksualistów. to ich cierpienie i pragnienie dostosowania do reszty społeczestwa jest tu ważniejsze od jakichś "niesnacków" i "zgrzytań zębami" wszelkiej maści moralizatorów :) dlatego powinniśmy im pomóc, a nie poklepywać w aprobacie dla ich dziwactw i urojeń - bo tak to powinno się nazywać po imieniu.
  Raport dot. homoseksualizmu
 • @t-rex 20:34:27
  "Jeśli już ktoś "skrzywił" ich rozwój erotyczny w kierunku niewłaściwym z punktu widzenia tradycjonalisty, to - moim zdaniem - nie ma co na siłę tego prostować, tylko pozwolić im na takie szczęście, jakie sami wybiorą."

  oni sami nie wiedzą lub błądzą zazwyczaj w wyborze. z całym szacunkiem - to tak jak pozwolić alkoholikowi, narkomanowi czy nimfomanowi na "takie szczęscie, jakie sam wybierze". jestem nadzwyczaj liberalną osobą (może nawet zbyt tolerancyjną i otwartą według niektórych), ale nie na tyle nieodpowiedzialną by pozwalać czyimiś wykroczeniami poza normę naruszać kogoś wolność i standardy normalnego i moralnego życia.
  Raport dot. homoseksualizmu
 • re:
  no i jak ja mam teraz zgłaszać do tej Helsińskiej fundacji autorów strony KatoFaszyzm, skoro wychodzi na to, że nie można jej ufać? :/
  NIK piętnuje Policję, a Helsińska Fundacja chwali
 • O co chodzi - już sama nie wiem
  Zrobili nagonke i wielką propagandę o nazwie "Natanek - Szatanek" nie przemyślawszy chyba wcześniej... Początkowo myślałam, że może być to metoda szatana, w końcu "ten, który dzieli", po której Kościół jeszcze bardziej będzie atakowany przez media, a ludzie odejdą z powodu radykalności jednego popularnego księdza, mogłoby też chodzić w tym działaniu o podział Kościoła, jak kiedyś robił to Luter czy inni. Ale tak sobie myślę, że odpowiednie subiektywne nagłośnienie przez media i przełożeni ks. Natanka, którzy mogą mieć lewicowe poglądy - to wystarczy by zmienić obraz dobrego, aktywnego i w końcu mówiącego konkretnie księdza, mogącego wiele zrobić dla kraju w zbuntowanego szaleńca... A tacy księża zdarzają się, nawet na wyższych stanowiskach. Weźmy na przykład takiego biskupa Nossola w Opola, który od lat wspiera lewicę (oraz środowiska niemieckie wrogie Polsce) i dzięki któremu mała Akademijka Pedagogiczna w Opolu zyskała tytuł Uniwersytetu Opolskiego. I żeby tego było mało posadki załatwiono tam czołowym komunistom z tego regionu, na czele z ubekiem prof. Nicieją, odpowiedzialnym za conajmniej dwa morderstwa już po obaleniu komuny, a który dotąd jest nietykalny, a nawet brał udział ostatnio w wyborach do Senatu. W zamian za te zasługi Uniwersytet jest imienia biskupa Nossola. Niedawno Nossola zastąpił nowy biskup - Czaja. Ten z kolei kontynuuje dzieła swego kolegi, udostępniając antypolskiej organizacji Ruch Autonomii Śląska swoje biura przy katedrze opolskiej. Gazeta Polska pisała do ks. Czaji w tej sprawie, ażeby wycofał to co zrobił dla tej organizacji, albo straci zaufanie środowisk prawicowych na opolszczyźnie. Czaja wolał stracić zaufanie prawicy i podwładnych prawicowych księży patriotów. Woli współpracować z lewicą i pseudo-ślązakami, których dążeniem jest zrobienie z tego województwa najpierw osobnego kraju a później landu niemieckiego. Tak sobie myślę, że jeśli podobnych przełożonych ma ks. Natanek i jeśli dodatkowo dochodzą do tego odpowiednio przygotowane media odpoweidnio przedstawiając jego wizerunek wyrwany z kontekstu... możliwe że wielu ludzi źle oceniło tego księdza.
  ks. Natanek wyklęty za krytykę?
 • @ sigma
  Postaram się jak najszybciej udostępnić w całości książkę dr. Tildena na jakiejś stronie w internecie (ktoś może zna taką stronę?), bo mam ostatnio problemy z przesyłaniem jej na maile. Jest to legalne, bo sam autor pisze w tej książce by wszelkimi sposobami upowszechniać informacje w niej zawarte, i że pewne lobby i władze wielu państw będą blokować dostęp tej książki na rynkach. Doktor Tilden pracował 68 lat nad tzw. teorią toksemii, która podobno jest dziś opracowaniem najbardziej zagrażającym firmom farmaceutycznym w ich propagandzie dotyczącej nie tylko skuteczności szczepień, ale też wielu leków i 'chemii' na nowotwory. Teoria toksemii obala całkowicie teorię zarazka, na podstawie której jesteśmy leczeni głównie chemicznie a także szczepieni. Pascal, jeden z twórców współczesnej medycyny i teorii zarazka na której ona się opiera przyznał dopiero na łożu śmierci jak bardzo się mylił w swych teoriach i prosił by lekarze w przyszłości nie popełniali takich błędów jak on m.in. dotyczących wiary w zabiegi szczepienia. Polecam filmy z Piotrem Beimem: http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80 Wie on bardzo dużo na ten temat, można z nim nawet pogadać osobiście na Skype. Ja mam do niego kontakt na Skype, i jest bardzo otwartym człowiekiem, porozmawia praktycznie z każdym kto się do niego odezwie. Polecam też w tym temacie program "Czerwona pigułka" w najpopularniejszym radiu internetowym założonym przez moich znajomych (jestem jego przedstawicielem na woj. opolskie, za niedługo będę mieć tam własny program, tyle że o zagrożeniach dot. systemu edukacyjnego i możliwościach alternatywnego systemu szkolnictwa): http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1082
  SZCZEPIONKI - MIT, W KTÓRY POWOLI PRZESTAJEMY WIERZYĆ
 • "Szczepionki - niebezpieczne ukrywane fakty...
  ... Plejada znanych lekarzy opowiada się przeciwko szczepieniom." Ian Sinclair, "Toksemia - przyczyna wszystkich chorób" dr. Tilden Znam te książki na pamięć. Nie są niestety dostępne na rynku polskim po nasi politycy w zgodzie z firmami farmaceutycznymi zablokowali nam do nich dostęp. Ale mam je na kompie i mam kserówki. Ludzie się na mnie rzucają po te kopie. Chętnie wyślę bezpłatnie każdemu kto tylko wyrazi taką chęć :)

  A artykuł... temat rzeka. Firmom farmaceutycznym dość trudno udowodnić szkodliwość szczepionek no chyba że ma się znajomości wśród laborantów, statystyków medycznych nadzorujących skuteczność działań w poszczególnych przychodniach no i nieskorumpowanych lekarzy. Ja mam takie kontakty, mam dowody na nieskuteczność wielu szczepień, na to że je na nas testują, ale ludzie ślepo zapatrzeni w autorytety skorumpowanych lekarzy i tak nie wierzą, gdy próbuje się im tłumaczyć. Problem, natomiast, powikłań poszczepiennych czy skutków ubocznych szczepień polega na tym, iż skutki najczęściej następują po kilkunastu - kilkudziesięciu latach, i występują one bardzo często w postaci nowotworów. No kto by pomyślał, że stąd właśnie bierze się ta plaga nowotworów! Sprytne... najpierw nam serwują pod przymusem albo za przyczyną propagandy i manipulacji szczepionkę, a później na nas zarabiają handlując sobie w koncernach farmaceutycznych tzw. "chemią", której głównym zadaniem jakby się wydawało jest niszczenie zdrowych komórek i kolejnych narządów w organizmie. Podczas gdy ocalałe parę szpitali w Ameryce i Wielkiej Brytanii leczy nowotwory metodą "końskich dawek wit. C" albo dietą Gersona czy raw food. I robią to ze skutecznością taką, że nie ma nawet 1% pacjentów których choroba nie opuszcza już po paru tygodniach i którzy nie mają już do końca życia jej nawrotów. Świetny i pożyteczny artykuł :) Jeden z lepszych na tym portalu. Bardzo gratuluję i serdecznie pozdrawiam!
  SZCZEPIONKI - MIT, W KTÓRY POWOLI PRZESTAJEMY WIERZYĆ

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY